بیش از 17 سخنران خارجی در برنامه های کنگره اکسیدا 58 حضور خواهند داشت!

بیش از 17 سخنران خارجی در برنامه های کنگره اکسیدا 58 حضور خواهند داشت!

امسال با تلاش های صورت گرفته 17 سخنران از کشورهای ، آمریکا،, آلمان، پرتغال،لبنان، ژاپن، چین و عراق در کنگره اکسیدا 58 حضور خواهند داشت.

مسئول کمیته بین الملل کنگره اکسیدا 58:

 بیش از 17 سخنران خارجی در برنامه های کنگره اکسیدا 58 حضور خواهند داشت

دکترسیامک یعقوبی مسئول کمیته بین الملل کنگره اکسیدا 58 در گفت و گو با روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران اظهار داشت:

امسال با تلاش های صورت گرفته 17 سخنران از کشورهای ، آمریکا،, آلمان، پرتغال،لبنان، ژاپن، چین و عراق در کنگره اکسیدا 58 حضور خواهند داشت.

مسئول کمیته بین الملل کنگره در ادامه افزود:

 تلاش ما برای دعوت ازنزدیک به 30 سخنران بود لیکن متاسفانه در آخرین لحظات و علیرغم قولی که بسیاری از سخنرانان مبنی بر حضور در کنگره به ما داده بودند و نیز علیرغم تعیین  عناوین صحبت ها به دلایل برخی مسائل از جمله جو سازی هاعلیه ایران در منطقه سخنرانان حضور خود در کنگره را کنسل نمودند.

وی در ادامه افزود:

امسال نیز مانند سال های قبل  برنامه اف دی آی را همزمان با کنگره برگزارخواهد شد. بخش اف دی آی توسط دوست و همکار عزیزم جناب دکتر سیدان مدیریت می شود و بخش بین الملل را بنده به اتفاق همکاران مدیریت خواهیم نمود.بدین منظور از اوایل تابستان سال گذشته با دکتر هما زاده دبیر علمی کنگره جلساتی را داشتیم و با نظر ایشان تعدادی  ازسخنرانان بین الملی تراز اول از کشور های مختلف انتخاب و جدولی تهیه  شد. تعداد بسیارزیادی بود که مقرر شد ابتدا  گفت و گوهای اولیه توسط اینجانب  با آنها صورت بگیرد و در صورت قطعیت، از طریق انجمن دعوتنامه ها تنظیم و برای ایشان ارسال گردد.

لیکن بعد از مدتی و با توجه به مسایل حاشیه ایی که در منطقه علیه ایران وجود دارد و نیز با توجه به ملاحظات شخصی تعداد زیادی از این دوستان  برنامۀ حضورشان در کنگره را کنسل نمودند. متاسفانه این موضوع مشکلات زیادی را برای ما به دنبال داشت زیرا حضور تعداد زیادی تقریبا قطعی بود و این حجم کنسلی باعث شد تا در جایگزینی سخنرانان دچار مشکل شویم. علیرغم این موضوع در نهایت توانستیم حضور 17 سخنران خارجی را قطعی نماییم.

این سخنرانان از کشورهای، آمریکا،, آلمان، پرتغال،لبنان، ژاپن، چین و عراق

 هستند که در زمینه ها و فیلدها مختلف سخنرانی خواهند داشت. در بین این سخنرانان تعدادی نیز سخنران های ایرانی مقیم خارج از کشور هستند که از اعضاء هیئت های علمی دانشگاهای معتبر کشورهای خارجی به خصوص آمریکا به شمار می آیند.

تعدادی  از سخنرانان هم از طریق شرکتهای محصولات دندان پزشکی جهت برقراری کارگاههای تخصصی دعوت شده اند که کلیه مراحل حضور آنها توسط همان شرکتها انجام می گیرد

دکتر یعقوبی در مورد نحوۀ حضور مهمانان خارجی در کنگره اکسیدا 58 اظهار داشت:

کلیه فعالیت های حضور مهمانان خارجی اعم  ویزا بلیط و امور اقامتی انجام شده و ازتمام مهمانان خارجی در بدو ورود به ایران بصورت سی ای پی استقبال به عمل خواهد آمد. البته قابل ذکر است که امور مربوط به میهمانان خارجی اعم از ویزا ، بلیط ، رزرو هتل ، ترنسفر . . . برون سپاری شده است و توسط شرکت متخصص در این زمینه و البته با نظارت بخش بین الملل کنگره صورت گرفته است.همچنین برای شناساندن کشور عزیزمان و نشان دادن روحیه مهمان نوازی ایرانیان برنامه های توریستی نیز برای مهمانانمان در نظر گرفته ایم تا در ایامی که در کشورمان حضور دارند خاطرات خوبی از سرزمینمان با خود به کشورهایشان به همراه ببرند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •