مطالب پیشنهادی
گفت و گو با دکتر قاسم صادقی مسئول کمیته پشتیبانی اکسیدا 58

گفت و گو با دکتر قاسم صادقی مسئول کمیته پشتیبانی اکسیدا 58

کمیته پشتیبانی وظیفه تدارک و لجستیک برنامه های مختلف و مدیریت تامین نیازهای کمیته های مختلف را برعهده دارد.

مسئول کمیته پشتیبانی اکسیدا : 58

با برون سپاری خدمات کنگره و نظارت کمیته پشتیبانی هر سال شاهد بهتر شدن کیفیت خدمات رسانی در کنگره ها هستیم

دکتر قاسم صادقی مسئول کمیته پشتیبانی اکسیدا 58 در گفت و گو با روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران ضمن بیان اینکه با سیاست های برون سپاری فعالیت های خدماتی کنگره ها به شرکت ها تخصصی بر کیفیت خدمات افزوده شده است افزود:

کمیته پشتیبانی وظیفه تدارک و لجستیک برنامه های مختلف و مدیریت تامین نیازهای کمیته های مختلف را برعهده دارد. این خدمات شامل اختصاص فضای پارکینگ، تامین فضای رفاهی، تامین غذا، تامین سالن وی آی پی، تامین امنیت و انتظامات کنگره است.که در حوزه های مختلف آن دوستان عزیزی کنار من فعالیت دارند.

وی در ادامه با اشاره به سیاست های برون سپاری خدمات کنگره و نقش آن در افزایش ارائه خدمات افزود:

با انجام برون سپاری در عین اینکه شان همکاران رعایت می گردد ارائه خدمات از جمله سرو غذا،نظارت بر پذیرایی های بین برنامه ها و سایر خدمات رفاهی و امنیتی با نظارت و کنترل کمیته پشتیبانی صورت خواهد گرفت. در گذشته قبل از برون سپاری اگرچه کار به صورت داوطلبانه صورت می گرفت اما بخش پشتیبانی از سخت ترین قسمت های برنامه بود زیرا همواره این دغدغه را داشتیم که هم شان همکارانی که در این قسمت فعال هستند حفظ شود و هم خدمات به نحو مطلوبی ارائه گردد.خوشبختانه در دو سال گذشته با وجود واگذاری از همکاران عزیز دندان پزشک که داوطلب بودند دیگر استفاده نمی کنیم مگر در زمینه نظارتی. در واقع عزیزان و همکاران من در کمیته اجرائی مسئولیت نظارت بر کار پارک بانها، امور انتظامی، تغذیه نظارت بر بهداشت محیط را به عهده خواهند داشت.

دکتر صادقی در مورد بخش پذیرایی ویژه اظهار داشت:

از نظر ما خدمات رفاهی و پشتیبانی سقفی ندارد و هر چه تلاش کنیم با ایده آل های ما فاصله دارد ما در کنگره سعی خواهیم نمود تا به همه به طور یکسان خدمات ارائه نماییم چنانچه این موضوع در نوع غذا و پذیرایی که سرو می شود هیچ تفاوتی بین شرکت کنندگان اعم از اساتید و سایرین وجود نخواهد داشت. تنها در مورد مکان سرو غذا است که به علت کمبود جا اساتید و مهمانان خارجی در سالن های مخصوص پذیرایی خواهند شد.

مسئول کمیته پشتیبانی در انتهاء از شرکت کنندگان درخواست نمود تا به منظور صرفه جویی در وقت تا حد امکان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمودند و در صورت استفاده از وسیلۀ شخصی با توجه به جغرافیای محل برگزاری کنگره که در بخش پر ترافیک شهر قرار دارد حتی الامکان به گونه ای برنامه ریزی نمایند تا قبل از شدت گرفتن ترافیک در محل کنگره حضور پیدا کنند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •