مدیریت و برگزاری کنگره اکسیدا 58 در حد کنگره های بین المللی جهانی است

مدیریت و برگزاری کنگره اکسیدا 58 در حد کنگره های بین المللی جهانی است

پروفسور دکتر فخری الفتلاوی رئیس انجمن دندان پزشکان عراق و مهمان مدعو کنگره اکسیدا 58

پروفسور دکتر فخری الفتلاوی رئیس انجمن دندان پزشکان عراق و مهمان مدعو کنگره اکسیدا 58:

مدیریت و برگزاری کنگره اکسیدا 58 در حد کنگره های بین المللی جهانی و در منطقه از حد انتظار بسیار فراتر است.

به گزارش روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران دکترفخری الفتلاوی ضمن تحسین از مدیریت کنگره، اکسیدا 58 این کنگره را هم شان کنگره های بین المللی و بسیار فراتر از کنگره های منطقه ای دانست.

وی در ادامه افزود:

کنگره و نمایشگاه بسیار خوب مدیریت  شده است. سخنرانی های بسیار خوب و در سطح قابل قبول علمی در حوزه دندان پزشکی ارائه شد و هم زمان کارگاه آموزشی در زمینه های جدید در دندان پزشکی  و نمایشگاه بسیار بزرگ با حضور کمپانی های بزرگ با مدرن ترین مواد و تجهیزات در حوزه دندان پزشکی،تمام این فعالیت ها بیانگر این است که دندان پزشکی ایران در مسیری بزرگ قدم برداشته است.  من در کنگره های زیادی در سرتاسر دنیا شرکت کرده و کنگره های زیادی در سطح بالا دیده ام  این کنگره چه در سطح منطقه ای و چه در سطح جهانی از سطح خوبی برخوردار بود.

رئیس انجمن دندان پزشکی عراق با اشاره به حجم بالای شرکت کنندگان در کنگره اکسیدا 58 اظهارداشت:

این سطح از شرکت کننده نشان دهنده اهمیت این کنگره است اغلب اطاق ها و کلاس ها مملو از جمعیت بود که پزشکان آخرین دستاوردها را به شرکت کنندگان ارائه می دادند که این نشانگر موفقیت خوبی است.تمامی سخنرانی ها در سطح بسیار خوبی برگزار شد.در این میان با توجه به رشتۀ تخصصی ام ( ارتودنتیست) باید بگویم بحث های این حوزه و به خصوص مبحث زیبایی برای من بسیار آموزند و جالب بود.در سایر حوزه ها نیز سخنرانان با ارائه موضوعات خاص جزئیات جامع و گسترده ای را در هر موضوع ارائه می نمودند. این روش یک رهیافت جدیداست که در این کنگره به خوبی ارائه گردید. در پانل ها نیز تیم های شرکت کننده با مشارکت حاضرین بحث های خوبی را در ارائه مطالب داشتند که همۀ اینها دستاوردهای خوبی در حوزۀ دندان پزشکی است، که جامعۀ علمی دندان پزشکی ایران به خوبی در آن گام برداشته است.

دکتر الفتلاوی با اشاره به برگزاری کنگرۀ دندان پزشکی نجف در سال گذشته و حضور ایران در این کنگره افزود:

ارتباط بین دندان پزشکان ایرانی و عراقی امروزه بسیار خوب است. سال قبل انجمن دندان پزشکی عراق کنگره ای در نجف برگزار کرده بودند که دکتر علی تاجرنیا رئیس انجمن دندان پزشکی ایران در آن شرکت داشتند. در این کنگره بیش از 50 سخنران حضور داشتند که تعامل خوبی بین انجمن دندان پزشکی ایران و عراق بود.

وی اظهار امیدواری کرد تا در سال های بعد شاهد حضور تعداد بیشتری از متخصصان ایرانی در کنگره های عراق باشد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 2
  • 0
  •  
  •